AltaNet інтернет-провайдер Полтави

Зміна вартості послуг провайдера Altanet

Шановні абоненти! Провайдер ALTANET постійно і системно працює над підвищенням якості послуг і сервісів. Ми не шкодуємо коштів і сил для забезпечення абоненту незмінно високої швидкості доступу до мережі інтернет, підвищення швидкості реакції на аварії, надання кращого сервісу в регіоні. За останні 2 роки ми замінили більш третини повітряних магістральних ліній на підземні, збільшили вхідний інтернет-трафік в три рази, модернізували всі магістральні вузли, забезпечили мобільність і оперативність майстрів завдяки сучасному транспорту та обладнанню. В умовах безперервного зростання вартості основних складових послуги інтернет ми змушені встановити нову ціну на базовий тариф «Популярний» 215 гривень на місяць з 1 травня 2021 року. Ми сподіваємося, що ви з розумінням поставитеся до цієї необхідності.

Для вас ми продовжуємо удосконалювати наш сервіс і якість обслуговування.

 

Підпишись на телеграм-канал Altanet

Підпишись на телеграм-канал Altanet та отримуйте актуальні новини від Altanet, приймайте участь у конкурсах та розіграшах призів, задавайте нагальні питання безпосередньо операторам колцентру та майстрам у телеграм-каналі і отримуйте відповіді як найшвидше. 

Щоб підписатися перейдіть за посиланням https://t.me/Altanet і натисніть "Приєднатися" внизу екрана.

 

 Шановні абоненти!

1 1 укрІнтернет-провайдер Альтанет в цей складний кризовий час створює всі необхідні умови для безпечного обслуговування наших абонентів. Майстри забезпечені масками, бахилами, антисептиком, рукавичками, безконтактними термометрами для контролю температури.

 

Під час карантину актуальність доступу до мережі інтернет в будинках суттєво зросла. Ми збільшили робочий час екіпажів майстрів і швидкість реакції на виконання заявок абонентів. Альтанет вжив заходів по розширенню каналів інтернет, забезпечив всі екіпажі майстрів індивідуальним транспортом для оперативного пересування.

 

Залишаючись вдома в період карантину, ви захистите себе і своїх близьких. Ми рекомендуємо проводити оплату безготівковим шляхом через особистий кабінет (http://rentdevice.com.ua/billing/userstats/). Ви можете скористатися терміналами ПриватБанку і EasyPay, які розташовані за межами закритих приміщень. Ми зберігаємо можливість готівкової оплати для пенсіонерів та людей з обмеженими можливостями. Ці категорії громадян можуть викликати додому майстра для готівкової оплати послуг; телефони для зв'язку

+38 (095) 2755111, +38 (050) 3557722.

 

Якщо ви не змогли своєчасно оплатити інтернет-послуги та ваш доступ до мережі був автоматично обмежений, зверніться до коллцентра і ми відновимо ваш доступ на період до 96 годин для оплати послуг будь-яким зручним вам способом.

 

Ми розраховуємо на ваше розуміння і своєчасну оплату. У поточних складних економічних умовах ми не тільки зберігаємо тарифи для наших абонентів, але забезпечуємо сервіс на звично високому рівні.

Наш сервіс доступний без вихідних з 8:00 до 22:00.

  

Залишайтеся вдома, ми подбаємо про вас!

 

Залиште заявку на сайті, телеграм-каналі Altanet або зв'яжіться з нашими консультантами по телефону і дізнаєтеся, як швидко Ви будете забезпечені Інтернетом в своєму будинку.

Ми приймаємо:

images

Безмежній Інтернет можливий з AltaNet!