Шановні Абоненти, більше двох років, з 2016 року, компанія Альтанет робить все від неї залежне з метою стримування підвищення цін на надання послуг доступу до Інтернет.

З 1.04.2018г. ми змушені встановити тариф 170 грн/міс у зв'язку з ростом інфляції і збільшенням витрат на матеріали для ремонту пошкоджених мереж.

З метою лояльності до існуючих абонентів, при наявності на їх особовому рахунку на 1 квітня 2018 р. авансового платежу в сумі понад 150 грн, цей аванс буде списуватися з особового рахунку за старим тарифом до закінчення цієї суми. Всі платежі, що вносяться на рахунок з 1.04.2018г., будуть враховуватися за новим тарифом 170 грн/міс.

AltaNet інтернет-провайдер Полтави

 

AltaNet - це  інтернет - провайдер, який забезпечує безлімітним високошвидкісним інтернетом приватні житлові будинки Полтави.

У століття стрімкого технічного прогресу питання підключення інтернету актуальне як ніколи раніше.

У приватному секторі підключення інтернету в дім має ряд технічних складнощів, тому широко популярний став бездротовий інтернет, зокрема 3G. Однак, на практиці таке з'єднання не здатне забезпечити обіцяну швидкість і якість зв'язку через високу завантаженність мережі.

Підключаючи інтернет в будинки, провайдер AltaNet застосовує передову технологію GPON, що гарантує:

  • високу швидкість передачі даних до 100 Мбіт/с;
  • стабільний, якісний і при цьому дешевий інтернет (170 грн/міс. за повний безліміт).

Наші клієнти вже оцінили, що тепер інтернет в приватному секторі Полтавщини став таким же надійним, як і у висотних будинках. Компанія АltaNet пропонує полтавцям підключити інтернет в свій дім і відчути всі переваги глобальної мережі.

Залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нашими консультантами по телефону і дізнаєтеся, як швидко Ви будете забезпечені Інтернетом в своєму будинку.

Безмежній Інтернет можливий з AltaNet!