Тарифи для фізичних осіб

Тариф Популярний

Тариф «Популярний» включає в себе: оренду телекомунікаційного устаткування з можливістю користування Інтернет (доступ до мережі інтернет) зі швидкістю до 100 Мбіт/с, без можливості користування статичною ІР-адресою.

Послуга з оренди телекомунікаційного устаткування надається абонентам уповноваженими самозайнятими особами - ФОП, які діють на підставі відповідного договору. З переліком  уповноважених осіб Ви можете ознайомитися на сайті  www.altanet.pl.ua.

Надання доступу до мережі інтернет здійснюється оператором телекомунікацій  - ТОВ «СІТ ТРЕЙД» та включається до загальної вартості послуги. Реальні показники швидкості можуть бути меншими, тому що вони безпосередньо залежать від технічних можливостей пристроїв користувача (маршрутизатор, ПК, телефон, планшет) та можливостей ресурсів інтернету (веб сервера, файлові сервера і т.д.) забезпечувати зазначену швидкість.

Абоненту може скористуватися річним тарифом в сумі 1950 грн., який діє у випадку, коли вказана або більша сума виплачується загальною сумою за один день із розрахунку: 12 місяців користування на кожні 1950 гривень; при поповненні рахунку на меншу суму застосовується щомісячний тариф (195 грн/міс). Сума понад 1950 грн. розраховується за щомісячним тарифом.

Послуги з підключення абонента до мережі інтернет не включені до тарифу послуг «Популярний», і надаються  уповноваженими особами ТОВ «СІТ ТРЕЙД», які самостійно встановлюють вартість таких послуг, і сплачуються абонентом одноразово уповноваженій особі. Для абонентів, які вже підключені до мережі Інтернет та є абонентами ТОВ «СІТ ТРЕЙД» послуга з підключення кінцевого обладнання абонента до мережі інтернет не застосовується.

Вартість послуги з підключення абонента до мережі інтернет в сумі 990 грн діє, у випадку якщо абонентська лінія не перевищує 150м до найближчої точки включення Altanet. У випадку, коли довжина абонентської  лінії перевищує 150м, кожний наступний метр оплачується додатково, з розрахунку 10 грн за метр

У вартість підключення включені наступні матеріали і види робіт:

• Набір обладнання, необхідний для підключення послуги, в тому числі кабель, кріплення.

• Монтаж обладнання в кінцевій точці користування послугою.

• Налаштування абонентського обладнання.

 

Додатково: Для мешканців м. Чугуєв є можливість підключитися на тариф «популярний», вартість послуг якого становить 165грн/місяць, та включає в себе послуги з оренди телекомунікаційного устаткування та можливість користування інтернет (доступ до мережі інтернет зі швидкістю до 10 Мбіт/с)