Тарифи для юридичних осіб

Доступ до інтернету до 100 Мбіт/с      480 грн/міс, у т.ч. ПДВ

Доступ до інтернету до 300 Мбіт/с      960 грн/міс, у т.ч. ПДВ

 

Надання доступу до мережі Інтернет здійснюється оператором телекомунікацій - ТОВ «СІТ ТРЕЙД».

На момент укладення договору, абонент самостійно обирає тариф, виходячи з показників швидкості.  Реальні показники швидкості можуть бути меншими, тому що вони безпосередньо залежать від технічних можливостей пристроїв користувача (маршрутизатор, ПК, телефон, планшет) та можливостей ресурсів інтернету (веб сервера, файлові сервера і т.д.) забезпечувати зазначену швидкість.

Надання доступу до мережі інтернет для юридичних осіб включає можливість використання статичної ІР- адреси та діє при підключенні до 5-ти пристроїв. У випадку, якщо абонент має намір приєднати до мережі Інтернет більше 5 пристроїв, ціна визначається за домовленістю сторін.

Тарифи охоплюють всі можливі послуги і ремонтні роботи по мережі до абонентського оптичного модема включно.

Послуги з підключення кінцевого обладнання абонента до мережі інтернет не включені до тарифу послуг і надаються  уповноваженими особами ТОВ «СІТ ТРЕЙД», які самостійно встановлюють вартість таких послуг, і сплачуються абонентом одноразово уповноваженій особі.

Для абонентів, які вже підключені до мережі Інтернет та є абонентами ТОВ «СІТ ТРЕЙД», послуга з підключення кінцевого обладнання абонента до мережі інтернет не застосовується.

Вартість послуги з підключення юридичної особи до мережі інтернет визначається уповноваженою особою виходячи з типу приміщення абонента, місця підключення кінцевого обладнання, кількості використаного матеріалу та інших чинників.

      У вартість підключення включені наступні матеріали і види робіт:

      • Набір обладнання, необхідний для підключення послуги, в тому числі кабель, кріплення, оптичний модем.

      • Монтаж обладнання в кінцевій точці користування послугою.

      • Налаштування абонентського обладнання.