Новини

Шукаєш роботу? Google допоможе!

 

GoogleForJobs altanetКомпанія Google нещодавно презентувала новий сервіс Google for Jobs, який полегшує пошук роботи для здобувачів! Потужний інструмент інтегрован в існуючу пошукову систему Google і призначений для використання контекстних даних, таких як місце розташування, щоб знайти відповідну вакансію і розмістити її у верхній частині пошукових запитів.

Підписано указ про продовження санкції проти Росії

sanctions russiaПрезидент України Петро Порошенко 15 травня 2017р. підписав указ №133/2017, згідно з яким на рік продовжуються санкції проти 228 фізичних та 468 юридичних осіб. Даний указ призводить в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня "Про застосування персональних спеціальних та інших обмежувальних заходів".

Китай планує забезпечити весь світ супутниковим Інтернетом

 

sputnik-dlya-interneta-kitayАгентство новин Сіньхуа повідомляє, що Китайське об'єднання космічної науки і промисловості планує забезпечити все населення Землі широкосмуговим доступом в Інтернет. Для цього потрібно буде запустити на орбіту нашої планети 156 малих супутників, які покриють всю планету мережею і зможуть впоратися з такою амбітним завданням.

Смартфони, які самі набирають текст

 

swim-poltava-altanet-newsВчені з Шотландії придумали зовсім незвичайний спосіб набору тексту, який може виявитися мега-корисним для власників «великогабаритних» (з великими екранами) гаджетів.

Чим нас зацікавлять нові моделі смарфонів Samsung Galaxy S8 и S8+

sumsung s8Компанія Samsung на заході Unpacked 2017, якій відбувся в Нью-Йорку, офіційно представила свої нові флагманські смартфони - Galaxy S8 і S8 +. Зараз так часто з’являються нові моделі смартфонів від різних виробників, що цей анонс можна було б розглядати просто як «черговий анонс чергових пристроїв», однак Samsung дійсно може здивувати своїми новинками. В першу чергу за рахунок дуже привабливого зовнішнього вигляду, більш великого екрану і вельми цікавого і нового віртуального помічника Bixby.

Мобільний додаток для новачків і експертів валютного ринку 

 

alpari news altanetКомпанія Alpari, найбільший міжнародний форекс-брокер, випустила мобільний додаток. Тепер, навіть не будучи експертом Форекс, можна бути в курсі актуальних подій на фінансових ринках або просто спостерігати за економічною ситуацією в країні.

 

Що прийде на зміну  «лайкам» і «репостам» ? Новий аналізатор думок вже  зявився в Мережі

 

qutee  Розроблено новий інтернет-сервіс, який дозволяє  отримати максимально правдиві відгуки користувачів  Мережі на будь-яку подію, дізнатися думку громадськості  по безлічі тем і проблем. Таким чином боротьба за думки,  почуття й поведінкову реакцію мільйонів людей триває!

Чому селфі більше люблять робити, ніж дивитися

 

selfie altanet    Вчені з Мюнхенського університету провели опитування в Мережі на тему такого мега-популярного явища, як «селфі» або по-іншому фотографування самого себе. Отримані результати були представлені у вигляді роботи під назвою «Парадокс селфі: їх ніхто не любить, але постійно роблять».

Інтелектуальні помічники увійдуть в повсякденне життя

Восени минулого року Google представив  громадськості свої нові творіння: інтелектуальну колонку  Google Home, шолом віртуальної реальності Daydream View,  смартфон Pixel. Невже апаратне забезпечення стало  привабливіше програмного для Інтернет-гіганта?

 

Не так сталося, як гадалося

berners-li

Творець Всесвітньої Павутини Тім Бернерс-Лі виступив з відкритим листом, в якому висловив стурбованість з приводу можливих загроз розвитку його «створіння».

17.01.2017р. Оплата послуг Altanet через термінали EasyPay

 Відтепер у клієнтів Альтанет з'явилася можливість вносити абонентську плату через термінали EasyPay.

Адреси терміналів

 

 

 
 

Спецслужби будуть контролювати Інтернет?

 

   В Інтернет-просторі розгорівся черговий скандал після того, як агентство Reuters опублікувало статтю, в якій повідомило всьому світу, що компанія Yahoo передає спецслужбам США дані листування користувачів свого поштового сервісу, яким користуються мільйони! людей.

Rich kids - дитяча соціальна мережа для обраних

 

   Головні соціальні гіганти Мережі, такі як Facebook і вКонтакте зайняли настільки впевнену позицію в нашому житті, що складно собі уявити, чим можна заманити людей в черговий соціальний вир. Виявляється, можна не тільки заманити, а й змусити платити за членство в цій спільноті. Що й зробили творці закритої соціальної мережі Rich kids або "Багаті діти". Для учасників цієї ексклюзивної інтернет-групи встановлена ​​абонентська плата в 1000 доларів в місяць. Чим же унікально це новоявлене інтернет-явище?

Невідома раніше небезпека, яку таїть смартфон 

 Інформаційний невроз, опромінення радіохвилями, розсіяна увага - це все «квіточки» для сучасних «гаджетоманів». Британські вчені констатували ...

Три головних інтернет-тренда 2016 року

Нещодавно в Барселоні завершилася одна з найбільших в світі щорічних технологічних виставок-конгресів - Mobile World Congress (MWC).

 

 

 

 

У цьому році на виставку приїхали понад 94 тис. учасників, які змогли відвідати стенди 2,2 тис. компаній. Це своєрідний рекорд для MWC.

На виставці очевидними стали три напрямки, можна навіть сказати тренда, розвитку всієї телеком-індустрії.

Право на Інтернет 

Загальновідома Декларація прав людини ООН, яка з 10 грудня 1948 року включає найважливіші принципи і норми, вироблені людством за багатовікову історію, тепер стверджує, що нарівні з недоторканністю особистості, правом на освіту, свободу пересування і т.д. людина ще має право на доступ до всесвітньої мережі Інтернет.

Таке рішення на початку липня ухвалила Рада з прав людини ООН, схваливши резолюцію, яка засуджує країни, що блокують своїм громадянам доступ до Інтернету.

ФБР щедро розрахувалося за злом IPhone

 Директор ФБР Джеймс Комі на одному зі своїх недавніх виступів на форумі безпеки в Лондоні запропонував згадати ази математики всім бажаючим дізнатися суму винагороди, отриману хакерами, які зламали iPhone стрілка з Сан-Бернардіно.

Час інтернет-покоління настає

Опитування в 25 країнах, проведений в рамках дослідницького проекту European Union Kids Online при фінансуванні за програмою Європейської Комісії щодо підвищення безпеки Інтернету, свідчить про те, що найчастіше молодь використовує Інтернет для:

 

  Золота шкала за динозавра

1 Московський хлопчик Степан Савельєв отримав золоту шкалу рейтингу від адміністрації соц. мережі «ВКонтакте». З огляду на те, що подібне оцінювання рейтингу прибрали з «ВКонтакте» у 2011 році, школяра можна вважати єдиним, чия «крутість» відповідає 146%.

До 30.06.2015 діє вигідна пропозиція на підключення до мережі. Подробиці http://vk.com/poltava_altanet або https://www.facebook.com/Altanet.Poltava

imagesC 27 березня оплатити послуги можна в терміналах "НК Банку" за адресами: вул. Жовтнева 46, вул. Калініна 3, вул. Пролетарська 45а.

 

З 25 березня 2015 відкрита можливість оплати послуг в терміналах мережі "24NONSTOP".

Адреси і режими роботи терміналів знаходяться тут.

З 1 березная 2015 р. у зв"язку з змінами у компанії, будуть переукладені договори з користувачами.

AltaNet

З липня 2014 р. компанія AltaNet почала надавати послуги в приватному секторі м. Полтава. в районі вул. Половка, вул. Шевченка, вул. Енгельса, вул.Артема