Новини

 

  Золота шкала за динозавра

1 Московський хлопчик Степан Савельєв отримав золоту шкалу рейтингу від адміністрації соц. мережі «ВКонтакте». З огляду на те, що подібне оцінювання рейтингу прибрали з «ВКонтакте» у 2011 році, школяра можна вважати єдиним, чия «крутість» відповідає 146%.

 

Подібну честь Степан заслужив завдяки своєму захопленню динозаврами й лего. Записи на сторінці хлопчика мають кілька тисяч відміток «Мені подобається», у нього в друзях значаться понад 3 тисячі осіб. Але найчастіше подібна популярність викликає неоднозначну реакцію однолітків, друзів і однокласників. Глузування й критика його захоплень проте зіграла злий жарт із заздрісниками. Історія школяра, чиє хоббі обсміяли однокласники, не залишила байдужою багатотисячну армію користувачів мережі.

Компанія Mail.Ru Group, що володіє "ВКонтакте" пообіцяла Степану стільки конструкторів Lego, скільки він сам вирішить. Глава Mail.Ru від себе пообіцяв хлопчикові дроида з нової частини «Зоряних війн».

При цьому репер Баста в своєму відеозверненні до героя соц. мережі побажав «не орієнтуватися на лайки», займатися спортом, слухати музику і досягати поставлених цілей.

Тим часом аватарка із золотою шкалою зібрала вже 10 тисяч лайків!