Новини

Rich kids - дитяча соціальна мережа для обраних

 

   Головні соціальні гіганти Мережі, такі як Facebook і вКонтакте зайняли настільки впевнену позицію в нашому житті, що складно собі уявити, чим можна заманити людей в черговий соціальний вир. Виявляється, можна не тільки заманити, а й змусити платити за членство в цій спільноті. Що й зробили творці закритої соціальної мережі Rich kids або "Багаті діти". Для учасників цієї ексклюзивної інтернет-групи встановлена ​​абонентська плата в 1000 доларів в місяць. Чим же унікально це новоявлене інтернет-явище?

Відповідь криється в слогані самої мережі «1000 доларів занадто дорого? Отже ця соціальна мережа - не для вас!» Таким чином, не одна платонеспроможна дитина (підліток) не зможе потрапити в гурток «річей». Точніше авторизуватися через Facebook він зможе, а стати активним учасником, на жаль, ні! Ані прокоментувати фотографії «річекідзов», ні опублікувати свій контент бідні юзери можливості не мають. Їм залишається мовчки споглядати, як живуть їхні багаті однолітки.

На перший погляд, ідея створення такого інтернет-нерівності, тим більше дитячої, може здатися вкрай несправедливою. Але і в реальному житті існують еліт-клуби за інтересами, які звичайним смертним просто не по кишені. А якщо врахувати той факт, що організатори Rich kids планують перераховувати третину зібраних коштів в дитячі Благодійні фонди країн третього світу, так вкрай непогана, а навіть можна сказати «робінгудівська» мета виходить.