Новини

Інтелектуальні помічники увійдуть в повсякденне життя

Восени минулого року Google представив  громадськості свої нові творіння: інтелектуальну колонку  Google Home, шолом віртуальної реальності Daydream View,  смартфон Pixel. Невже апаратне забезпечення стало  привабливіше програмного для Інтернет-гіганта?

 

Звичайно, ні. Програмне забезпечення продовжує залишатися самим привабливим бізнесом для Google. Але за допомогою таких інтелектуальних помічників компанії легше впровадити в наше життя свій Google Assistant, який як і Alexa або Siri є операційною системою майбутнього. Саме такі співразмовники будуть забезпечувати наші повсякденні потреби в найближчі роки. Екрани й кнопки почнуть зникати. Замість них з'явиться спілкування. Саме спілкування й розмови проводжатимуть нас з кімнати в кімнату, в машину, в офіс, в ліжко.

Ми будемо сідати в автомобілі й казати «включи запалювання». Або входити в ліфт і командувати: «На п'ятий поверх, будь ласка». У ванній кімнаті - «зроби гарячіше». Зараз це ще здається сюжетом фантастичного фільму, але першопрохідці на кшталт Google, Microsoft, Facebook або Amazon вже впевнено втілюють ці віртуальні ідеї в нашу життєву реальність.