Новини

Що прийде на зміну  «лайкам» і «репостам» ? Новий аналізатор думок вже  зявився в Мережі

 

qutee  Розроблено новий інтернет-сервіс, який дозволяє  отримати максимально правдиві відгуки користувачів  Мережі на будь-яку подію, дізнатися думку громадськості  по безлічі тем і проблем. Таким чином боротьба за думки,  почуття й поведінкову реакцію мільйонів людей триває!

Творцями нового інтернет-продукту є колишній провідний програміст компанії Google Флінт Берроу, експерт в області штучного інтелекту Ешвін Рам, а ідеологом став Річард Вілсон, в минулому фахівець щодо грального бізнесу і прекрасний знавець людської психології.

Новий сервіс, під назвою Qutee.com, поки що доступний тільки в тест-версії, але вже цієї весни планується повноцінний запуск англомовної версії. Надалі, як запевняють творці, він стане інтернаціональним і доступним для користувачів по всьому світу. Перспективу даного продукту вже оцінили всесвітньовідомі блогери Shmee150, MarzBar, PhyLol, FoxdropLol, для яких украй важлива достовірний зворотний зв'язок, оскільки «лайки» і «репости» вже не є максимально правдивим відображенням громадської думки.

Як це буде працювати? Уявімо власника інформаційного ресурсу або сторінки VKontakte, який займається популяризацією своєї групи. Перш ніж торкатися певної теми, він зможе зайти в розділ аналітики Qutee.com і ознайомитися з тим, як її сприймають користувачі, причому з прив'язкою до географії і часу. Це дозволить прийняти рішення про те, на яких темах варто акцентувати увагу, а від яких краще утриматися.