Новини

Смартфони, які самі набирають текст

 

swim-poltava-altanet-newsВчені з Шотландії придумали зовсім незвичайний спосіб набору тексту, який може виявитися мега-корисним для власників «великогабаритних» (з великими екранами) гаджетів.

 Складно підрахувати, скільки часу сучасна людина витрачає на набір тексту за допомогою клавіатур всіляких телефонів, смартфонів, планшетів і т.п. Але коли у вас величезний фаблет або планшет, набирати на ньому текст однієї, а часом і обома руками не дуже зручно.

Тому виробники електронних «девайсів» як тільки не намагалися полегшити задачу своїм споживачам: розбивали клавіатуру на дві частини під кожну руку, намагалися зменшити її, щоб зручніше було триматися вільною рукою за поручень в вагоні метро, ​​і так далі. Але ідеальний, усіма схвалений спосіб, так і не був знайдений.

Співробітники шотландського Сент-Ендрюського університету запропонували своє унікальне вирішення питання набору тексту. І назвали свій винахід SWiM, що означає Shape Writing in Motion («писати формами і рухатися» - англ.). Суть методу в тому, що користувач переміщує курсор по буквах на віртуальній клавіатурі, нахиляючи пристрій в ту чи іншу сторону.nabor-texta-altanet-poltava

Спершу здається, що це не зовсім зручно, але експерименти продемонструвала дивовижну ефективність даної системи. Навіть недосвідчені користувачі після півторагодинної практики набирали 32 слова в хвилину і продовжували збільшувати швидкість набору.

SWiM може відмінно вписатися в такі гаджети, як розумні годинники, фаблети з великими екранами, а можливо, адаптується і для крихітних пристроїв.