Новини

Китай планує забезпечити весь світ супутниковим Інтернетом

 

sputnik-dlya-interneta-kitayАгентство новин Сіньхуа повідомляє, що Китайське об'єднання космічної науки і промисловості планує забезпечити все населення Землі широкосмуговим доступом в Інтернет. Для цього потрібно буде запустити на орбіту нашої планети 156 малих супутників, які покриють всю планету мережею і зможуть впоратися з такою амбітним завданням.

 

Реалізовувати проект планують за допомогою універсальної супутникової платформи, на базі якої і створять апарати.

«Це буде універсальна супутникова платформа, яку можна порівняти з ходовою частиною автомобіля. Маючи таку ходову частину, можна створити як військову машину, так і пасажирський автомобіль або таксі », - пояснив кореспондентам агентства Бей Чао, відповідальний представник Китайського об'єднання космічної науки і промисловості.

Габарити супутників зовсім невеликі, тому Китай швидко зможе налагодити їх серійне виробництво, яке дозволить у разі чого швидко зробити заміну поламаних апаратів.

План реалізовуватимуть в три етапи: перший намічений на 2018 рік і має на увазі запуск одного пробного супутника, за допомогою якого проведуть випробування технології. В рамках другого етапу будуть запущені відразу чотири супутники, які об'єднають в невелику мережу, а потім протестують їх спільну роботу. До 2020 року планують вивести на орбіту всі 156 супутників, після чого їх запустять і об'єднають в низькоорбітальних супутникову систему, повідомляє Hi-news.ru