Новини

Шукаєш роботу? Google допоможе!

 

GoogleForJobs altanetКомпанія Google нещодавно презентувала новий сервіс Google for Jobs, який полегшує пошук роботи для здобувачів! Потужний інструмент інтегрован в існуючу пошукову систему Google і призначений для використання контекстних даних, таких як місце розташування, щоб знайти відповідну вакансію і розмістити її у верхній частині пошукових запитів.

 

Ідея сама по собі не нова, оскільки безліч людей починають пошук роботи саме з пошукової системи Google. Як повідомляє генеральний директор Google Сундар Пічай, «нова технологія Google for Jobs допоможе людям швидше знайти місце роботи у відповідності з їх спеціальністю, професійним досвідом і бажаної заробітною платнею. Особливо це стане в нагоді працівникам сфери роздрібної торгівлі та послуг, оскільки ці робочі місця традиційно складніше шукати і класифікувати». Представники компанії також сподіваються, що новий інструмент допоможе і роботодавцям швидше знайти потрібних їм людей.

Новий сервіс, мабуть, складе серйозну загрозу для таких професійних мереж як Monster або Linkedln, які до цього працювали з Google на цьому ж інструменті. Тім не менш Google for Jobs вже доступний на території США, Європи, Африки та Азії а, найближчим часом, можливо, стане в нагоді й українцям.