Тарифи для фізичних осіб

Тариф Популярний

Тариф «Популярний» включає в себе: оренду телекомунікаційного устаткування з можливістю користування Інтернет (доступ до мережі інтернет) зі швидкістю до 200 Мбіт/с, без можливості користування статичною ІР-адресою.

Послуга з оренди телекомунікаційного устаткування надається абонентам уповноваженими самозайнятими особами - ФОП, які діють на підставі відповідного договору. З переліком  уповноважених осіб Ви можете ознайомитися на сайті  www.altanet.pl.ua.

Реальні показники швидкості можуть бути меншими, тому що вони безпосередньо залежать від технічних можливостей пристроїв користувача (маршрутизатор, ПК, телефон, планшет) та можливостей ресурсів інтернету (веб сервера, файлові сервера і т.д.) забезпечувати зазначену швидкість.

Увага Акція! з 01.08.2021 року діє послуга "Рік без абонплати" для тарифу "Популярний". Сплачуй за 11 місяців та отримай дванадцятий місяць у подарунок. Заощаджуй разом з Альтанет та збережи свій тариф без будь-яких змін впродовж року.

Послуги з підключення абонента до мережі інтернет не включені до тарифу послуг «Популярний», і надаються  уповноваженими особами, які самостійно встановлюють вартість таких послуг, і сплачуються абонентом одноразово уповноваженій особі. 

Вартість послуги з підключення абонента до мережі інтернет в сумі 1400 грн діє, у випадку якщо абонентська лінія не перевищує 150м до найближчої точки включення Altanet. У випадку, коли довжина абонентської  лінії перевищує 150м, кожний наступний метр оплачується додатково, з розрахунку 10 грн за метр

У вартість підключення включені наступні матеріали і види робіт:

• Набір обладнання, необхідний для підключення послуги, в тому числі кабель, кріплення.

• Монтаж обладнання в кінцевій точці користування послугою.

• Налаштування абонентського обладнання.

 

Додатково: Для мешканців м. Чугуєв є можливість підключитися на тариф «Мінімальний», вартість послуг якого становить 215 грн/місяць, та включає в себе послуги з оренди телекомунікаційного устаткування та можливість користування інтернет (доступ до мережі інтернет зі швидкістю до 10 Мбіт/с)