Тарифи для фізичних осіб

Тариф Максимум

 Послуга з оренди телекомунікаційного устаткування за тарифом «Максимальний» включає в себе оренду телекомунікаційного обладнання, яке здатне використовувати статичну ІР-адресу зі швидкістю до 300 Мбіт/с у мережі інтернет.

Послуга з оренди телекомунікаційного устаткування надається абонентам уповноваженими самозайнятими особами - ФОП, які діють на підставі відповідного договору. З переліком  уповноважених осіб Ви можете ознайомитися на сайті  www.altanet.pl.ua.

Послуги з підключення абонента до мережі інтернет не включені до тарифу послуг «Максимальний», і надаються  уповноваженими особами, які самостійно встановлюють вартість таких послуг, і сплачуються абонентом одноразово уповноваженій особі. 

Вартість послуги з підключення абонента до мережі інтернет в сумі 1400 грн. діє, у випадку якщо абонентська лінія не перевищує 150м до найближчої точки включення Altanet. Коли довжина абонентської  лінії перевищує 150м, кожний наступний метр оплачується додатково, з розрахунку 10 грн за метр

У вартість підключення включені наступні матеріали і види робіт:

• Набір обладнання, необхідний для підключення послуги, в тому числі кабель, кріплення.

• Монтаж обладнання в кінцевій точці користування послугою.

• Налаштування абонентського обладнання.

 

Реальні показники швидкості можуть бути меншими, тому що вони безпосередньо залежать від технічних можливостей пристроїв користувача (маршрутизатор, ПК, телефон, планшет) та можливостей ресурсів інтернету (веб сервера, файлові сервера і т.д.) забезпечувати зазначену швидкість.