Інтернет в дитячій кімнаті. Потрібен чи ні?

 

Число користувачів Мережі постійно зростає - варто в будинку з'явитися Іінтернету, як всі члени сім'ї, включаючи дітей, починають «зависати» біля екранів і випадають зі звичного життя. Дорослі черпають інформацію, спілкуються і використовують Іінтернет в якості розваги. А що роблять діти? Так чи потрібен комп'ютер в дитячій кімнаті і навіщо дитині Інтернет?

Почнемо з того, з якого віку можна давати дитині комп'ютер та Інтернет?

Дитяча інтернет-залежність і чи треба з нею боротися

Зараз вже стало очевидним, що сучасне інтернет-покоління по праву можна назвати «глобальними дітьми», у яких необмежені можливості отримання й переробки інформації, вони не просто користуються Інтернетом, вони живуть за допомогою його.

Якщо вірити даним статистики, в Америці Інтернетом користуються близько 95% підлітків і 85% дорослих.

• Кожна сьома людина використовує Facebook.

• До 2016 року кількість інтернет-користувачів склала близько трьох мільярдів, а  це практично половина всіх людей, що населяють землю.

З точки зору досягнень науково-технічного прогресу - це необхідність, сучасна реальність, від якої нікуди не дітися.

Особливості підключення інтернету в приватні житлові будинки

 Інтернет вже давно став невід'ємною частиною життя суспільства. Сучасній людині дуже важливо залишатися онлайн і мати доступ до мережі цілодобово.

Перебуваючи в офісі або в квартирі, турботу про постійний високошвидкісний доступ до «світової павутини» Ви цілком може довірити інтернет-провайдеру, вибрати найбільш підходящі Вам тарифи, рівень обслуговування, вартість підключення і т.п.