Особливості підключення інтернету в приватні житлові будинки

 Інтернет вже давно став невід'ємною частиною життя суспільства. Сучасній людині дуже важливо залишатися онлайн і мати доступ до мережі цілодобово.

Перебуваючи в офісі або в квартирі, турботу про постійний високошвидкісний доступ до «світової павутини» Ви цілком може довірити інтернет-провайдеру, вибрати найбільш підходящі Вам тарифи, рівень обслуговування, вартість підключення і т.п.

Але життя не обмежене одним тільки перебуванням в багатоповерхівці. Практично всім хочеться іноді відсторонитися від міської суєти, побути з сім'єю на природі або розслабитися в заміському будинку. А для людини, що живе в приватному будинку, це місце є таким собі бункером від проблем, щоденної суєти та клопотів.

Приємне проведення часу на свіжому повітрі значно піднімає настрій і дух. Але навіть на відпочинку нам складно повністю абстрагуватися від поставлених собі завдань, ми не любимо витрачати час даремно і часто об'єднуємо відпочинок і роботу. А як відомо, для віддаленої теж роботи потрібен Інтернет.

Так як же провести Інтернет у приватний будинок? Це питання особливо актуальне для таких міст, як Полтава, де приватний сектор займає майже 50% всієї міської території, без урахування прилеглих селищ. Для полтавчан швидко підключити інтернет в свій будинок можна подавши заявку на сайті або зв'язавшись по телефону з call-центром провайдера.

Але багато жителів приватних будинків продовжують зазнавати труднощів з підключенням і сумніватися у виборі надійного інтернет-провайдера. Оскільки нішу приватного сектора вдається освоїти далеко не всім провайдерам.

 Для тих, хто й досі задається питанням: «Який інтернет можна підключити в приватному секторі Полтави та області?», - ми розглянемо основні варіанти:

1. Оптика.

2. Бездротовий інтернет.

3. 3G інтернет.

Кабельний (оптоволоконний) тип підключення зараз знаходиться на першому місці серед інших: він високошвидкісний, якісний, дешевий. Переваги оптики в тому, що абонент забезпечений однаковою швидкістю на вхідний і на вихідний трафік.  Провайдер Альтанет пропонує своїм клієнтам в Полтаві найвигідніші умови підключення.

 До недавнього часу єдиним варіантом підключення інтернету в приватному секторі був Укртелеком, але для нього необхідна телефонна лінія, яка є не скрізь. Але навіть при наявності телефонної лінії, можливості підключення може не виявитися через особливості АТС, яка обслуговує цей район.

 На жаль, і зараз для багатьох власників приватних будинків єдиним рішенням залишається бездротовий інтернет. Для доступу необхідний 3G модем,  а в деяких випадках і спеціальна внутрішня або зовнішня антена. Мінус бездротового інтернету - низька швидкість передачі даних. Якість мобільного інтернету залежить і від віддаленості приватного будинку від вишки мобільного зв'язку.

При виборі інтернет-провайдера для Вашого приватного будинку в Полтаві звертайте увагу на технологію підключення (так, мідні телефонні кабелі часто крадуть і якість зв'язку залишає бажати кращого), заявлену швидкість, щомісячну абонплату, наявність служби техпідтримки, і звичайно ж, на відгуки про провайдерів .

Бажаємо Вам завжди залишатися «в мережі»!