Ми в соціальних мережах:

Оплата:

visa mastercard

Про нас

Чому потрібно обрати нас?

АltaNet – це інтернет-провайдер, який динамічно розвивається та спеціалізуеться на наданні високошвидкісного доступу до мережі інтернет на території приватного сектору м. Полтава та м. Чугуїв Харківської обл.

У приватному секторі підключення до глобальної мережі має ряд технічних особливостей, часом досить складних, тому широко популярний став бездротовий інтернет, зокрема 3G. Однак, на практиці такий інтернет не здатний забезпечити обіцяну швидкість і якість зв’язку через високу завантаженість мережі.

Підключаючи інтернет в приватні житлові будинки міст Полтави та Чугуєва, компанія АltaNet застосовує сучасну технологію GPON, чим гарантує не тільки найвищу швидкість передачі даних, але і стабільність, і якість інтернет з’єднання.

Наші клієнти вже оцінили, що тепер користуватися інтернетом в приватному секторі стало так само комфортно, як і у висотних будинках. Компанія AltaNet пропонує абонентам відчути всі переваги і підключити інтернет в свій будинок.

Вартість і можливість підключення розглядається співробітниками нашої компанії в індивідуальному порядку перед початком робіт.

Для подачі заявки на розгляд технічної можливості підключення Інтернету у вашому районі необхідно зв’язатися з нами за вказаними телефонами або залишити заявку на сайті.