Ми в соціальних мережах:

Оплата:

visa mastercard

Прискорюй домашній інтернет уп’ятеро

17.02.23

Стабільний сигнал, найменший Ping та симетрична швидкість інтернету — на часі важливі показники, під час вибору інтернет-провайдера. Найбільш актуальним є цілодобовий, стабільний доступ до швидкого інтернету, не зважаючи на сусідів та навантаження їх мережі, особливо починаючи від моменту карантинних обмежень. Так, багато компаній перейшли на віддалений режим роботи, а школярі та студенти перейшли на дистанційне навчання. На сьогодні найкращим розв’язанням цього питання є виділена, незалежна від сусідів, оптоволоконна лінія інтернету на швидкості до 500Mbit/sec.

На часі швидкісний, домашній інтернет не є розкішшю, а справжня необхідність. Адже у світі технологій, які розвиваються величезними темпами, навіть безлімітного інтернету зі швидкістю 100Mbit/sec у більшості випадків недостатньо. У такій ситуації чудовим рішенням буде інтернет зі щвидкість до 500Mbit/sec по оптоволокну від інтернет-провайдера Altanet.

Оптоволоконний інтернет надає можливість працювати на швидкості до 500Mbit/sec, тобто швидше найпопулярнішої, стандартної швидкості 100Mbps/sec уп’ятеро. Саме завдяки збалансованим, технічним умовам на стороні провайдера, що надає потужний високошвидкісний інтернет — висока швидкість підтримується одночасно на декількох пристроях та зберігається комфортна робота з об’ємними завданнями.

Всі статті