Ми в соціальних мережах:

Оплата:

visa mastercard

Інтернет без світла

05.03.23

Провайдер Альтанет знає, як важливо для вас мати надійний та безперебійний доступ до інтернету. Саме тому ми інвестували значні кошти у забезпечення енергонезалежності усіх вузлів нашої мережі.

Тепер, завдяки зробленим зусиллям, наші абоненти отримують безперебійну роботу інтернету навіть у випадках відключення електропостачання на тривалий термін до 8-12 годин. Усі наші працівники оснащені генераторами, а вузли – найсучаснішими інверторами та акумуляторами, які забезпечують незалежне постачання електроенергії.

Якщо Ви опинилися без електропостачання, Вам можуть знадобитися додаткові засоби для забезпечення роботи Вашого обладнання для доступу до інтернету. До таких засобів належать павербанки, які можуть заряджати різне обладнання, спеціалізовані блоки безперервного живлення wifi роутеру та інші ДБЖ. Альтанет пропонує своїм абонентам якісні системи резервування живлення обладнання за доступними цінами, наші майстри будуть раді допомогти вам у цих питаннях. Більш системний варіант – використання потужного інвертора з акумулятором, який може перетворювати постійний струм з акумулятора на змінний струм для живлення різних пристроїв енергією. Портативні батареї, такі як EcoFlow або Bluetti, також можуть бути корисними. Вони мають велику ємність та забезпечують електропостачання для більшої кількості пристроїв протягом тривалого часу. І нарешті, генератор може бути ідеальним варіантом для забезпечення електропостачання в разі відключення основної мережі. Наші майстри можуть допомогти Вам у виборі та підключенні необхідного обладнання, щоб Ви могли насолоджуватися доступом до інтернету у будь-який час.

Альтанет розуміє, наскільки важливим є інтернет для вашої роботи та особистого життя, звязку з рідними та навчання. Ми робимо все необхідне для вашої впевненості в нашому якісному сервісі і задоволення від стабільної, безперебійної роботи нашої мережі.

Дізнатися більше
Всі статті