Ми в соціальних мережах:

Оплата:

visa mastercard

Пакет 
Доступ до інтернету

Надання доступу до мережі Інтернет здійснюється провайдером телекомунікацій.

1500

грн/міс

300

Мбіт/с

Про пакет

Доступ до Інтернету надається провайдером телекомунікацій, який відповідно до укладеного договору надає абонентам можливість вибирати тарифи залежно від швидкості, яку вони бажають мати. Проте, реальна швидкість може бути меншою, оскільки її залежність від технічних можливостей пристроїв користувача (маршрутизатор, ПК, телефон, планшет) та ресурсів Інтернету (веб-серверів, файлових серверів тощо), які забезпечують цю швидкість.

Для юридичних осіб надання доступу до Інтернету включає можливість використання статичної IP-адреси та підключення до 5-ти пристроїв. Якщо абонент бажає підключити більше 5-ти пристроїв, вартість буде визначатися за домовленістю сторін.

Усі можливі послуги та ремонтні роботи по мережі, включаючи абонентський оптичний модем, входять до тарифів.

Послуги з підключення кінцевого обладнання абонента до мережі Інтернету не входять до тарифів і надаються уповноваженими особами за окрему вартість, яку встановлює самостійно уповноважена особа та сплачує абонент.

Вартість послуги з підключення юридичної особи до мережі Інтернет визначається уповноваженою особою в залежності від типу приміщення абонента, місця підключення кінцевого обладнання, кількості використаного матеріалу та інших факторів.

У вартість підключення включені наступні матеріали і види робіт:

01
Набір обладнання, необхідний для підключення послуги, в тому числі кабель, кріплення, оптичний модем.
02
Монтаж обладнання в кінцевій точці користування послугою.
03
Налаштування абонентського обладнання.