Ми в соціальних мережах:

Оплата:

visa mastercard

Пакет 
Доступ до інтернету

Надання доступу до мережі Інтернет здійснюється провайдером телекомунікацій.

900

грн/міс

100

Мбіт/с

Про пакет

Надання доступу до мережі Інтернет здійснюється провайдером телекомунікацій.

На момент укладення договору, абонент самостійно обирає тариф, виходячи з показників швидкості. Реальні показники швидкості можуть бути меншими, тому що вони безпосередньо залежать від технічних можливостей пристроїв користувача (маршрутизатор, ПК, телефон, планшет) та можливостей ресурсів інтернету (веб сервера, файлові сервера і т.д.) забезпечувати зазначену швидкість.

Надання доступу до мережі інтернет для юридичних осіб включає можливість використання статичної ІР- адреси та діє при підключенні до 5-ти пристроїв. У випадку, якщо абонент має намір приєднати до мережі Інтернет більше 5 пристроїв, ціна визначається за домовленістю сторін.

Тарифи охоплюють всі можливі послуги і ремонтні роботи по мережі до абонентського оптичного модема включно.

Послуги з підключення кінцевого обладнання абонента до мережі інтернет не включені до тарифу послуг і надаються уповноваженими особами, які самостійно встановлюють вартість таких послуг, і сплачуються абонентом одноразово уповноваженій особі.

Вартість послуги з підключення юридичної особи до мережі інтернет визначається уповноваженою особою виходячи з типу приміщення абонента, місця підключення кінцевого обладнання, кількості використаного матеріалу та інших чинників.

У вартість підключення включені наступні матеріали і види робіт:

01
Набір обладнання, необхідний для підключення послуги, в тому числі кабель, кріплення, оптичний модем.
02
Монтаж обладнання в кінцевій точці користування послугою.
03
Налаштування абонентського обладнання.