Ми в соціальних мережах:

Оплата:

visa mastercard

Пакет 
Максимальний

Ідеальний тариф для тих кому потрібна мега швидкість домашнього інтернету та статична ІР-адреса

390

грн/міс

300

Мбіт/с

Про пакет

Послуга з оренди телекомунікаційного устаткування за тарифом «Максимальний» включає в себе оренду телекомунікаційного обладнання, яке здатне використовувати статичну ІР-адресу зі швидкістю до 300 Мбіт/с у мережі інтернет.

Послуга з оренди телекомунікаційного устаткування надається абонентам уповноваженими самозайнятими особами – ФОП, які діють на підставі відповідного договору. З переліком  уповноважених осіб Ви можете ознайомитися на сайті у розділі “Документи”

Послуги з підключення абонента до мережі інтернет не включені до тарифу послуг «Максимальний», і надаються  уповноваженими особами, які самостійно встановлюють вартість таких послуг, і сплачуються абонентом одноразово уповноваженій особі.

Вартість послуги з підключення абонента до мережі інтернет в сумі 900 грн. діє, у випадку якщо абонентська лінія не перевищує 300м до найближчої точки включення Altanet. Коли довжина абонентської  лінії перевищує 300м, кожний наступний метр оплачується додатково, з розрахунку 10 грн за метр

У вартість підключення включені наступні матеріали і види робіт:

01
Набір обладнання, необхідний для підключення послуги, в тому числі кабель, кріплення.
02
Монтаж обладнання в кінцевій точці користування послугою.
03
Налаштування абонентського обладнання.

Додатково:

Реальні показники швидкості можуть бути меншими, тому що вони безпосередньо залежать від технічних можливостей пристроїв користувача (маршрутизатор, ПК, телефон, планшет) та можливостей ресурсів інтернету (веб сервера, файлові сервера і т.д.) забезпечувати зазначену швидкість.