Ми в соціальних мережах:

Оплата:

visa mastercard

Пакет 
Популярний

Найпопулярніший серед наших користувачів, адже має високу швидкість за помірною ціною.

288

грн/міс

300

Мбіт/с

Про пакет

Тариф «Популярний» включає в себе: оренду телекомунікаційного устаткування з можливістю користування Інтернет (доступ до мережі інтернет) зі швидкістю до 300 Мбіт/с, без можливості користування статичною ІР-адресою.
Послуга з оренди телекомунікаційного устаткування надається абонентам уповноваженими самозайнятими особами – ФОП, які діють на підставі відповідного договору. З переліком уповноважених осіб Ви можете ознайомитися в розділі “Документи”
Реальні показники швидкості можуть бути меншими, тому що вони безпосередньо залежать від технічних можливостей пристроїв користувача (маршрутизатор, ПК, телефон, планшет) та можливостей ресурсів інтернету (веб сервера, файлові сервера і т.д.) забезпечувати зазначену швидкість.
Увага Акція! з 01.08.2021 року діє послуга “Рік без абонплати” для тарифу “Популярний”. Сплачуй за 11 місяців та отримай дванадцятий місяць у подарунок. Заощаджуй разом з Альтанет та збережи свій тариф без будь-яких змін впродовж року.
Послуги з підключення абонента до мережі інтернет не включені до тарифу послуг «Популярний», і надаються уповноваженими особами, які самостійно встановлюють вартість таких послуг, і сплачуються абонентом одноразово уповноваженій особі.
Вартість послуги з підключення абонента до мережі інтернет в сумі 990 грн діє, у випадку якщо абонентська лінія не перевищує 300м до найближчої точки включення Altanet. У випадку, коли довжина абонентської лінії перевищує 300м, кожний наступний метр оплачується додатково, з розрахунку 10 грн за метр

У вартість підключення включені наступні матеріали і види робіт:

01
Набір обладнання, необхідний для підключення послуги, в тому числі кабель, кріплення.
02
Монтаж обладнання в кінцевій точці користування послугою.
03
Налаштування абонентського обладнання.

Додатково:

Для мешканців м. Чугуєв є можливість підключитися на тариф «Мінімальний», вартість послуг якого становить 240 грн/місяць, та включає в себе послуги з оренди телекомунікаційного устаткування та можливість користування інтернет (доступ до мережі інтернет зі швидкістю до 10 Мбіт/с)